Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
SVEN PALMQVIST, skål, Orrefors 1960-tal, Ravenna, dekor av ovaler i blått mot mörkviolett fond, signerad Orrefors Palmqvist, höjd 9,5, diameter 29 cm
523287
2018-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här