Huntingtable 1900-tal

Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal
Huntingtable 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, England, 1900-talets andra hälft, s.k. Huntingtable, mahogny, höjd ca 54, 120x46, total bredd 90

523288

2018-02-27