Henri-Georges Bréard oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENRI-GEORGES BRÉARD (Frankrike,1873-?): "Apres l`audience", signerad Henri Bréard, olja på duk, 53x42 cm

Skador på ram

523290

2018-02-28