Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MÖLGAARD NIELSEN, soffbord, 1950/60-tal, teak, Danmark, skyltmärkt France & Daverkosen danmark, höjd ca 55, 130x56 cm
Smärre slitage
523292
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här