Staffan Liljefors oljemålning

Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAFFAN LILJEFORS (1900-1982): Hare i vinterlandskap, signerad och daterad -66, olja på pannå, ca 33x40 cm

523315

2018-02-27