Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, bemålat i grått och blått med dekor av blommor, invändigt med hyllplan samt skedhylla, 2 lådor, en låda märkt invändigt Målat för Nordiska Museet och renoverat hos Högfeldt, höjd 203, 135x44 cm

Omarbetat, bruksslitage

523330

2018-02-27