Skåp 1700-tal
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, bemålat i grått och blått med dekor av blommor, invändigt med hyllplan samt skedhylla, 2 lådor, en låda märkt invändigt Målat för Nordiska Museet och renoverat hos Högfeldt, höjd 203, 135x44 cm
Omarbetat, bruksslitage
523330
2018-02-27