Birger Simonsson oljemålning

Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning
Birger Simonsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER SIMONSSON (1883-1938): Landskapsmotiv, olja på duk, monogramsignerad BS, 27x35 cm

523331

2018-02-27