Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVARMATUR, trä samt metall, 1900-talets första hälft, Art Deco, rektangulär fotplatta samt skärm märkt ISK, höjd ca 158 cm
Slitage
523333
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här