Golvarmatur Art Deco

Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco
Golvarmatur Art Deco

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVARMATUR, trä samt metall, 1900-talets första hälft, Art Deco, rektangulär fotplatta samt skärm märkt ISK, höjd ca 158 cm

Slitage

523333

2018-02-28