Bruno Mathsson design Scandinavian Modern

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON, karmstol, "Milton", 19/2000-tal, tillverkad för Bruno Mathsson International, blå textilklädsel, förkromad stålrör, snurrfot, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

523353

2018-02-27