Jockum Nordström färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 173/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Kuntoraportti

Oramad

523366

Päivämäärä:

2018-02-28