Jockum Nordström färglitografi
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 173/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm
Kuntoraportti
Oramad
523366
Päivämäärä:
2018-02-28