Väggrelief efter Sergel
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
VÄGGRELIEF, 1800-tal, medaljong i gips efter Sergel, föreställande Hedwig Amalia Charlotta Wachtmeister född Klinckowström (1777-1810), förgylld samtida ram, diameter med ram ca 65 cm
Ytskador och färgbortfall
523392
2018-02-28