Ordförandestol gustaviansk

Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk
Ordförandestol gustaviansk

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

ORDFÖRANDESTOL, gustavianskt stockholmsarbete, Erik Öhrmarks art, träskuren dekor, förgylld, dekor av bandfläta, volutformade armlän, hörnfleuroner, fyrkantiga ben med kannelering, sitthöjd 50 cm

Senare fotavslut, smärre skador

523395

2018-03-12