Mark Tobey akvarell

Mark Tobey akvarell
Mark Tobey akvarell
Mark Tobey akvarell
Mark Tobey akvarell
Mark Tobey akvarell
Mark Tobey akvarell
Mark Tobey akvarell
Mark Tobey akvarell

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MARK TOBEY (USA 1890-1976): Komposition, signerad Tobey, akvarell på papper, 39 x 28 cm.

veck

523408

2018-03-12