Ampel gustaviansk stil

Ampel gustaviansk stil
Ampel gustaviansk stil
Ampel gustaviansk stil
Ampel gustaviansk stil
Ampel gustaviansk stil
Ampel gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1900-tal, gustaviansk stil, patinerad gips, förgylld och bemålad dekor, diameter 42 cm

Ytskador

523412

2018-02-28