Carl Richard Budo karlsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL RICHARD BUDO KARLSSON (1866-1943), Jakthund och räv, signerad R.Karlsson, olja på duk, 29x42 cm

523414

2018-02-28