Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJ, FOTPALL, 1900-talets andra hälft, klädd i konstläder, snurrbar, märkt S.M. Wincrantz, Skövde Made in Sweden, sitthöjd ca 40 cm
Slitage
523416
2018-02-28