Karmstolar
Valmis
2018-02-28
523421
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1960/70-tal, bonad bok, textil klädsel, sitthöjd ca 41 cm
Brukslitage