Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
HANS GOTHLIN (född 1949): (4), Färgplan, signerade och daterade 2002, numrerade 3/10 samt 5/10, serigrafier, bildmått ca 14,5x11 cm vardera
523448
2018-02-28