Karin Moberg "Torpet"
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN MOBRING, "Torpet", karmstolar, 4 st, IKEA, 1900-talets andra hälft, tillverkade i den tidigare Thonetfabriken i Radomsko, Polen, vitmålade, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, senare retuscher
523456
2018-02-28