Karin Moberg "Torpet"

Karin Moberg
Karin Moberg
Karin Moberg
Karin Moberg
Karin Moberg
Karin Moberg
Karin Moberg
Karin Moberg
Karin Moberg
Karin Moberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN MOBRING, "Torpet", karmstolar, 4 st, IKEA, 1900-talets andra hälft, tillverkade i den tidigare Thonetfabriken i Radomsko, Polen, vitmålade, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, senare retuscher

523456

2018-02-28