Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
MARTIN ÅLUND (född 1967): (2) Apan samt Paret, signerade och numrerade 118/150 resp 110/150, färglitografier, bladmått ca 47,5x40 cm
Oramad, smärre märken i marginalen
523461
2018-02-28