Verandagrupp 5 dlr

Verandagrupp 5 dlr
Verandagrupp 5 dlr
Verandagrupp 5 dlr
Verandagrupp 5 dlr
Verandagrupp 5 dlr
Verandagrupp 5 dlr
Verandagrupp 5 dlr
Verandagrupp 5 dlr

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VERANDAGRUPP, 5 dlr, 19/2000-tal, bestående av: 4 fåtöljer, soffbord, vitlackerad rotting, bordet höjd 54, diameter 110 cm

Bruksslitage

523466

2018-02-28