Josef Frank lampa

Josef Frank lampa
Josef Frank lampa
Josef Frank lampa
Josef Frank lampa
Josef Frank lampa
Josef Frank lampa
Josef Frank lampa
Josef Frank lampa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF FRANK, vägglampa, modell 2484, Svenskt Tenn, mässing, vit skärm, 1900-talets andra hälft, höjd ca 60 cm

Skruv saknas för skärmhållare, slitage

523469

2018-02-28