Poul Volther dagbädd Scandinavian Modern

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

POUL VOLTHER, "Diva", dagbädd, Gemla Fabriker AB, Diö 1960-tal, modell 981, stomme i bestad bok samt teak, klädd i grå textil, etikettmärkt, längd 198x108 (utfälld), sitthöjd 43 cm

Bruksslitage

523473

2018-03-02