Armband med berlock 18 k guld

Armband med berlock 18 k guld
Armband med berlock 18 k guld
Armband med berlock 18 k guld
Armband med berlock 18 k guld
Armband med berlock 18 k guld
Armband med berlock 18 k guld

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARMBAND, 18 k guld, bismarcklänk, med bollformad berlock, Hallbergs Guldvarufabrik, Köping 1963, integrerat kistlås, längd ca 19 cm, vikt ca 26,6 g

Bruksslitage, kistlås med gravyr, berlock med mindre bucklor

523506

2018-03-04