Armband med berlock 18 k guld
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARMBAND, 18 k guld, bismarcklänk, med bollformad berlock, Hallbergs Guldvarufabrik, Köping 1963, integrerat kistlås, längd ca 19 cm, vikt ca 26,6 g
Bruksslitage, kistlås med gravyr, berlock med mindre bucklor
523506
2018-03-04