Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, empire, bronserad och bemålad dekor, dekor i pastellage, höjd ca 82 cm

Senare bronsering, senare bemålad

523512

2018-02-28