Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSPENDYL, brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets mitt, senempire/nyrokoko, dekor i form av herreman med bok, höjd ca 48 cm
Smärre slitage, nyckel och pendel saknas
523513
2018-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här