Bordspendyl Frankrike

Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike
Bordspendyl Frankrike

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, brännförgylld brons, Frankrike, 1800-talets mitt, senempire/nyrokoko, dekor i form av herreman med bok, höjd ca 48 cm

Smärre slitage, nyckel och pendel saknas

523513

2018-03-01