Vas Frank Larsen

Vas  Frank Larsen
Vas  Frank Larsen
Vas  Frank Larsen
Vas  Frank Larsen
Vas  Frank Larsen
Vas  Frank Larsen
Vas  Frank Larsen
Vas  Frank Larsen
Vas  Frank Larsen
Vas  Frank Larsen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANK LARSEN, vas, 1900-talets senare del, glaserat stengods,signerad undertill, höjd ca 53 cm

523519

2018-02-28