Silver
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA, FAT, 2 st, SALTSTRÖARE, POKAL, MINIATYRSTOP, SIGILLSTAMP, MUSKOTDOSA, silver, bl a Sverige, England, Holland, höjd ca 0,5-12,5 cm, total vikt ca 425 g
Slitage, bucklor, delvis med gravyr
523524
2018-02-28