Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, FAT, 2 st, SALTSTRÖARE, POKAL, MINIATYRSTOP, SIGILLSTAMP, MUSKOTDOSA, silver, bl a Sverige, England, Holland, höjd ca 0,5-12,5 cm, total vikt ca 425 g

Slitage, bucklor, delvis med gravyr

523524

2018-02-28