Skrivbord valnöt Frankrike
Klubbat för:
16 500 SEK
20 000 SEK
SKRIVBORD, fanerat i valnöt, Frankrike, 1800-talets andra hälft, Louis Quinzestil, konturerad skiva, beslag i förgylld brons, dekor i form av maskaroner samt akantus, höjd ca 77, 127x72 cm
Slitage, fanerskador
523533
2018-02-28