Skrivbord valnöt Frankrike

Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike
Skrivbord valnöt Frankrike

Klubbat för:

16 500 SEK

20 000 SEK

SKRIVBORD, fanerat i valnöt, Frankrike, 1800-talets andra hälft, Louis Quinzestil, konturerad skiva, beslag i förgylld brons, dekor i form av maskaroner samt akantus, höjd ca 77, 127x72 cm

Slitage, fanerskador

523533

2018-02-28