Astri Bergman Taube Sjösala Antibes
Vollendet
2018-02-28
523546
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 6/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade, 123/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube
I mappar, gulnader