Sven Hansson trärelief Modern konst

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Vit komposition, signerad och daterad med blyerts Sven Axel A Hansson 1993, bemålad trärelief, ca 57x35 cm

523560

2018-03-31