Inge Schiöler färgserigrafier

Inge Schiöler färgserigrafier
Inge Schiöler färgserigrafier
Inge Schiöler färgserigrafier
Inge Schiöler färgserigrafier
Inge Schiöler färgserigrafier
Inge Schiöler färgserigrafier
Inge Schiöler färgserigrafier
Inge Schiöler färgserigrafier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): (4), Motiv från Koster samt Kvinna i huckle, provtryck, 1 signerad och numrerad, färgserigrafier, varierande mått

523561

2018-03-07