Ytterfoder 1800-tal

Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER med fat, 2 st, 1800-talets andra hälft, majolika, Gustafsberg 1885, dekor av druvklasar, höjd inklusive fat ca 22 cm

Skador, sprickor

523563

2018-02-28