Ljusstakar 1800-talets början fransk empire

Klubbat för:

5 000 SEK

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1800-talets början, fransk empire, brännförgylld brons, lösa ljusmanchetter, cisilerad och graverad dekor, höjd 26,5 cm

Fotringar borrade för el

523565

2018-02-28