Klubbat för:
5 000 SEK
6 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1800-talets början, fransk empire, brännförgylld brons, lösa ljusmanchetter, cisilerad och graverad dekor, höjd 26,5 cm
Fotringar borrade för el
523565
2018-02-28