Väggfält

Väggfält
Väggfält

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGFÄLT, 1900-tal, efter äldre förlaga, puttisar i dryckesslag, olja på duk på pannå, ca 52x94 cm

523566

2018-02-28