Salongsbord Louis Quinzestil
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SALONGSBORD, fanerat i valnöt, Frankrike, 1900-talets första hälft, Louis Quinzestil, konturerad skiva, beslag i förgylld brons, dekor i form av bland annat maskaroner, höjd ca 76, 135x82 cm
Fanerskador
523568
2018-02-28