Salongsbord Louis Quinzestil

Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil
Salongsbord Louis Quinzestil

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALONGSBORD, fanerat i valnöt, Frankrike, 1900-talets första hälft, Louis Quinzestil, konturerad skiva, beslag i förgylld brons, dekor i form av bland annat maskaroner, höjd ca 76, 135x82 cm

Fanerskador

523568

2018-02-28