Kaffeservis silver
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, C.G. Hallberg, Stockholm, 1974, gustaviansk stil, sockerksål samt grädkanna med invändig förgyllning, kannans höjd ca 23 cm, vikt ca 1000 g
Mindre repor, kaffekanna med något löst handtag, isolator med sprickor
523569
2018-02-28