Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, C.G. Hallberg, Stockholm, 1974, gustaviansk stil, sockerksål samt grädkanna med invändig förgyllning, kannans höjd ca 23 cm, vikt ca 1000 g

Mindre repor, kaffekanna med något löst handtag, isolator med sprickor

523569

2018-02-28