Skulptur parian
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, 1800-talets slut, parian, föreställande kejsar Napoleon till häst, höjd 43 cm
Kuntoraportti
Omfattande skador och lagningar
523576
Päivämäärä:
2018-02-28