Skulptur parian

Skulptur parian
Skulptur parian
Skulptur parian
Skulptur parian
Skulptur parian
Skulptur parian
Skulptur parian
Skulptur parian
Skulptur parian
Skulptur parian

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SKULPTUR, 1800-talets slut, parian, föreställande kejsar Napoleon till häst, höjd 43 cm

Kuntoraportti

Omfattande skador och lagningar

523576

Päivämäärä:

2018-02-28