Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, fanerad i körsbär, 1900-talets slut, detaljer i mässing, parställda steg, höjd ca 95, bredd 41 cm

Smärre repor, slitage

523580

2018-02-28