Armlänstol fransk empire

Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire
Armlänstol fransk empire

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMLÄNSTOL, 1800-talets första hälft, empire, massiv mahogny, dekor i förgylld brons, armlän i form av svanhalsar, fotavslutningar i form av lejontassar, sitthöjd 46 cm

Skador och lagningar

523588

2018-02-28