Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
AXEL OTTO MÖRNER (1774-1852): Vy mot Stockholms slott från Skeppsholmen, signerad AO Mörner, olja på duk, 45 x 59,5 cm
Samtida originalram
PROVENIENS: Fritzes Hovbokhandel, Stockholm
523594
2018-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här