Axel Otto Mörner oljemålning

Axel Otto Mörner oljemålning
Axel Otto Mörner oljemålning
Axel Otto Mörner oljemålning
Axel Otto Mörner oljemålning
Axel Otto Mörner oljemålning
Axel Otto Mörner oljemålning
Axel Otto Mörner oljemålning
Axel Otto Mörner oljemålning
Axel Otto Mörner oljemålning
Axel Otto Mörner oljemålning

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

AXEL OTTO MÖRNER (1774-1852): Vy mot Stockholms slott från Skeppsholmen, signerad AO Mörner, olja på duk, 45 x 59,5 cm
Samtida originalram

PROVENIENS: Fritzes Hovbokhandel, Stockholm

523594

2018-03-12