Ulf Rollof, Livbåt

Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt
Ulf Rollof, Livbåt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF ROLLOF (född 1961): Livbåt, väggskulptur, signerad och daterad -90 på baksidan, 17/30, mexikanskt bivax, längd ca 49 cm

523602

2018-03-03