Spegel med mässingram

Spegel med mässingram
Spegel med mässingram
Spegel med mässingram
Spegel med mässingram

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, ram i mässing, diameter ca 57 cm

Skinnlist på baksidan lös, smärre ytskador

523616

2018-02-28