Corneille Skulptur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Women in the sky", mobil, kvinna med katt och fågel, signerad, daterad 2004 och numrerad 337/600, trä, stål, aluminium, originalask samt certifikat medföljer, höjd ca 19 cm
523622
2018-03-05