Corneille Skulptur

Corneille Skulptur
Corneille Skulptur
Corneille Skulptur
Corneille Skulptur
Corneille Skulptur
Corneille Skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Women in the sky", mobil, kvinna med katt och fågel, signerad, daterad 2004 och numrerad 337/600, trä, stål, aluminium, originalask samt certifikat medföljer, höjd ca 19 cm

523622

2018-03-05