Olle Baertling flagga

Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga
Olle Baertling flagga

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Flagga, ur sviten "Flags for America´s Cup", signerad Baertling, numrerad 239/250, serigrafi på textil, 149x95 cm, utgiven av Galleri Nordenhake, Malmö, och Galleri Fabian Carlsson, Göteborg, 1977

523625

2018-02-28