John Lundqvist gips
2018-02-28
523632
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Mansfigur, signerad och daterad John Lundqvist 1928, brunpatinerad gips, höjd ca 66 cm
Repor, sockel med lagning