John Lundqvist gips

John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Mansfigur, signerad och daterad John Lundqvist 1928, brunpatinerad gips, höjd ca 66 cm

Kuntoraportti

Repor, sockel med lagning

523632

Päivämäärä:

2018-02-28