John Lundqvist gips
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Mansfigur, signerad och daterad John Lundqvist 1928, brunpatinerad gips, höjd ca 66 cm
Kuntoraportti
Repor, sockel med lagning
523632
Päivämäärä:
2018-02-28